Wydarzenia

Wakacje na czterech kółkach czyli dlaczego chwilowo cisza na Ance w garnkach.

Sama nie wiem, jak to się stało? Kupiliśmy Westę. Do niedawna nie wiedziałam, co znaczy samo słowo Westfalia, a dziś pełna radosnych wspomnień, opowiadam każdemu, o bajecznych wakacjach, w naszym przytulnym domku na kółkach. A wszystko zaczęło się na początku lipca, od obojętnego kuknięcia do wnętrza T3-ójki, należącej do zaprzyjaźnionych busomaniaków.

Czytaj dalej na www.glo-bus.pl

Konkurs

15.02.2013

Z pewną dozą smutku i żalu informuję, że nie zostałam nominowana do nagrody głównej w Konkursie na Blog Roku 2012. Do finału weszły trzy blogi, którym serdecznie gratuluję. Osobiście kibicuję ... sama jeszcze nie wiem, wszystkie trzy są świetne. Kto by nie wygrał, wyróżnienie wielkie. Gratuluję!

31.01.2013

Anka w garnkach w Poradniku Domowym

Najpierw mail rozpoznawczy, luźna rozmowa o garach, foto sesja (przy garach) i oto, co się narodziło we wrześniowym numerze Poradnika Domowego. Po szczegóły odsyłam do najbliższego kiosku.

 

Słodkie świętowanie Dnia Dziecka

Dzień Dziecka uznaję za udany. Spóźnione obchody tego święta, minęły pod znakiem mąki, wałka, stolnicy i lukru. Gromadka wesołych cukierników zaskoczyła mnie twórczością, wytrwałością i apetytem. Zmagania z ciastem i czekoladą zaowocowały małymi dziełami sztuki, o czym można się przekonać w poniższej galerii.

Warsztaty dla dzieci

Sztukolotnia przy współpracy Anka w garnkach oraz Rodzinka Cafe zapraszają na wspólne pieczenie i zabawę kolorem z okazji Dnia Dziecka