Konkurs

15.02.2013

Z pewną dozą smutku i żalu informuję, że nie zostałam nominowana do nagrody głównej w Konkursie na Blog Roku 2012. Do finału weszły trzy blogi, którym serdecznie gratuluję. Osobiście kibicuję ... sama jeszcze nie wiem, wszystkie trzy są świetne. Kto by nie wygrał, wyróżnienie wielkie. Gratuluję!

31.01.2013

Jeeee!!! Cóż za wspaniałe uczucie wejść do kolejnego etapu. Otrzymałam w sumie 366 głosów, co dało mi szóstą pozycję. Przyznam, że trochę nerwów było, ale w końcu wszystko dobrze się skończyło. Jestem szczęśliwa, zadowolona i czuję jakby mi ktoś zdjął z pleców ciężki worek:)
Wszystkim bardzo dziękuję za głosy, agitację, udostępnianie postów, namawianie rodziny itp. Jesteście cudowni!!!
A teraz cierpliwie czekam i oddaję się w ręce Jury.

29.01.2013

Czuję, że różnica głosów jest niewielka. Wczoraj byliśmy na 6, dziś rano na 7, a w południe szybujemy na 5 miejsce. Pozostały dwa dni. Chwytajcie komórki i głosujcie!!! Pełna mobilizacja!

27.01.2013

Lecę w dół... :( z 3 miejsca na 10. Tylko pierwsza dycha wchodzi do następnego etapu. Bardzo proszę namówcie jeszcze kogoś na oddanie głosu.

24.01.2013

Moi Drodzy Czytelnicy,
nie chcąc paplać po próżnicy,
wprost o pomoc nawołuję,
Waszych głosów oczekuję.
Smsem wesprzyj Ankę!
Gotującą koleżankę.

Wyślij SMS o treści D00105 na numer 7122. Kosz 1,23zł. Dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno - rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gosia Trębusiewicz

wspieram i trzymam kciuki!

Portret użytkownika anka

dzięki serdeczne!!! oj wsparcie potrzebne:))

Portret użytkownika ifcia

Nic się nie przejmuj! Twój blog czyta się z niekłamaną przyjemnością:-))))

Portret użytkownika anka

Dzięki Ifcia:)